درباره پارسیان فاوا

اهداف رایانه کمک پارسیان فاوا

رفع مشکلات رایانه و موبایل بدون نیاز به جابه جایی

در سالهای اخیر به دلیل مشغله زیاد و هزینه های بالای رفت و آمد و مشکلات جایه جایی کامپیوترها از یک سو و امنیت اطلاعات شخصی از سوی دیگر، نیازبه خدماتی مانند رفع مشکل رایانه از راه دور احساس میگردد، به همین منظور رایانه کمک پارسیان فاوا جهت تسهیل در این امر به صورت سراسری در سطح کشور این نوع خدمت را تحت پوشش قرار داده است تا رفع مشکلات رایانه ای ، شبکه و موبایلی هموطنان عزیز را به سرعت برطرف نماید. در هر ساعت از شبانه روز (حتی ایام تعطیل) ‌و از هر کجای کشور که باشید، شما میتوانید برای ارتباط و مشاوره با مرکز پاسخگویی رایانه کمک پارسیان فاوا با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸ تماس حاصل فرمایید. ادامه مطلب

رفع مشکل از راه دور با پایین ترین هزینه

به منظور رفع سریعتر مشکل شما هموطنان عزیز و کاهش مدت زمان مکالمه، پیشنهاد می شود تا قبل از تماس با مرکز رایانه کمک پارسیان فاوا یکی از نرم افزارهای AnyDesk و یا ammyy admin را بر روی سیستم خود از بخش دانلود نرم افزار در سایت دانلود و سپس نصب نمائید.
پس از نصب یکی از این نرم افزار و تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸ کارشناسان ما می توانند به سیستم شما متصل شده و مشکلات احتمالی را هر چه سریع تر برطرف نمایند.
ادامه مطلب

آشنایی با رایانه کمک پارسیان فاوا

پارسیان فاوا مرکز پاسخگویی شبانه روزی به سوالات و مشکلات رایانه ای  می باشد که  در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه های مختلف رایانه و موبایل آماده پاسخگویی به هموطنان عزیز می باشد.  این مرکز توسط  شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسیان در سال ۱۳۹۵ تأسیس  گردید .

به منظور استفاده از خدمات رایانه کمک پارسیان فاوا تنها کافی است با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸ از سراسر کشورتماس حاصل فرمایید.

با رایانه کمک پارسیان فاوا همراه باشید.

جزئیات بیشتر
 • هر کس در هر زمان و مکانی و روی هر دستگاهی سوال و یا مشکلی داشته باشد، به سادگی و در کمترین زمان بتواند پاسخ خود را یافته و یا مشکلش رفع گردد .

 • در هر ساعت از شبانه روز (حتی ایام تعطیل) ‌و از هر کجای کشور که باشید، شما میتوانید برای ارتباط و مشاوره با مرکز پاسخگویی پارسیان فاوا با شماره   ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸   تماس حاصل فرمایید.

 • افتخار پارسیان فاوا استفاده از نیرو های با تجربه بوده که هر کدام دارای توانایی های فنی و تخصصی بالایی می باشند، که این امر خود باعث شده تا رضایت مشتریان را همراه داشته باشد.  

 •  

  با ما در تماس باشید

  در هر ساعت از شبانه روز (حتی ایام تعطیل) ‌و در هر کجای کشور که باشید، فاصله شما با کارشناسان مرکز تخصصی پارسیان فاوا به اندازه یک تماس کوتاه است. هزینه خدمات ارائه شد، دو ماه بعد از تاریخ تماس بر روی قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد.

   

  همین حالا تماس بگیرید

  ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸

                                                                                                      تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور