فروردین, ۱۳۹۶ بدون نظر آموزش
 جهت نصب کارت صدا لازم است بدانید که به دو روش می‌توانید درایورها را نصب کنید. اولین روش استفاده از راه‌انداز یا DVD مادربورد می‌باشد. کافی است DVD را داخل اپتیکال درایو قرار داده و اجازه بدهید که صفحه Autorun نمایش داده شود.
 .
.
.
.
این صفحه در مادربوردهای جدید بهینه شده و دیگر نیازی نیست که به صورت تک تک هر درایور نصب شود. گزینه Install All را انتخاب کرده تا تمام درایورها نصب شود. در غیر این صورت باید به صورت تک تک روی هر گزینه کلیک کرده و درایورها را نصب کنید.
 .
.
.
Driver-Auto-Install
برای نصب درایور با استفاده از روش دوم روی Computer کلیک راست کرده و گزینه Manage را انتخاب کنید.
manage
چند لحظه‌ای صبر کنید تا صفحه Computer Management نمایش داده شود. در سمت چپ یک سری پیوند وجود دارد، روی گزینه Device Manager کلیک کنید.
در این قسمت درایورهایی که نصب نشده است با علامت سوال زرد رنگ مشخص شده است. از نوع نام درایور مشخص می‌شود که سخت‌افزاری می‌باشد مربوط می‌شود. برای مثال صدا یا کارت گرافیک. در این مرحله روی گزینه‌ای که با علامت ضربدر مشخص شده است کلیک راست کرده و گزینه Update Driver Software را انتخاب کنید. در صفحه بعدی دو گزینه نمایش داده می‌شود که باید روی کلید Browse my computer for driver software کلیک کنید. در قسمت Browse باید اپتیکال درایو را انتخاب کنید (درایوری که سی‌دی مادربرد در آن قرار دارد ). حال با انتخاب گزینه Next ویندوز شروع به پیدا کردن درایور نصب نشده از داخل دی‌وی‌دی یا سی‌دی مادربورد می‌کند.
در صورت عدم موفقیت در نصب کارت صدا میتوانید با متخصصان پارسیان فاوا از تلفن ثابت با شماره  ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸  تماس حاصل فرمایید.
مطالب مرتبط:
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *