نصب ویندوز از طریق فرامین صوتی

image فروردین, ۱۳۹۶ بدون نظر اخبار

نصب ویندوز از طریق فرامین صوتی – نصب ویندوز بر روی کامپیوتر، از گذشته تا کنون فرآیندهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. زمانی بود که شما می بایست در حین نصب ویندوز سیستم خودتان را رها می کردید و به هیچ عنوان به آن دست نمی زدید. اما با گذر زمان این فرآیند پیشرفت داشته و خودکار شده است. تا جایی که از این به بعد دیگر حتی نیازی به لمس کیبورد برای طی کردن مراحل مختلف نصب نیز نخواهید داشت.

همان طور که می دانید، در نسخه جدید ویندوز ۱۰ موسوم به Creators Update دستیار صوتی کورتانا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و به مراحل نصب وارد شده است. شما می توانید با استفاده از فرامین صوتی از ویندوز درخواست کنید تا به شبکه وای فای موردنظرتان متصل شود؛ سپس گزینه های مربوط به کیبورد را انتخاب و وارد حساب کاربری مایکروسافت شما شود. تمامی این کارها بدون نیاز به تایپ حتی یک حرف قابل انجام خواهد بود.

با این حال اگر شما هم چنان ترجیح می دهید که به جای صحبت کردن با یک دستیار هوشمند، مراحل نصب ویندوز را به صورت دستی طی کنید، این حق انتخاب برای شما وجود دارد. هرچند قابلیت جدید ویندوز ۱۰، قدمی بزرگ در جهت هموار کردن و ساده سازی کامپیوترها به شمار می رود و باعث می شود تا انجام کارهای گوناگون برای تازه کارها چندان پیچیده به نظر نرسد. البته کاربران باتجربه تر هم قطعاً از این امکان جدید می توانند لذت ببرند و قادر خواهند بود تا به جای نشستن مداوم پشت کامپیوتر و نظاره کردن چگونگی تکمیل فرآیند نصب، تمامی مراحل لازم را در حین پرسه زدن در اتاقشان به انجام برسانند.

مطالب مرتبط:

بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰، تمام و کمال در اختیار کورتانا خواهد بود

تقلید صدای تمامی افراد توسط هوش مصنوعی تنها پس از یک دقیقه تمرین

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *