اسفند, ۱۳۹۶ ۱ نظر آموزش

رفع مشکل باز نشدن عکس در اینستاگرام

بارها اتفاق افتاده است که در هنگام کار با اینستاگرام ، تصاویر و فیلم ها بعد از رفرش کردن لود نمی شوند. باز نشدن عکس در اینستاگرام دلایل مختلفی دارد که ما در پارسیان فاوا رایانه به آن می پردازیم.

دلایل باز نشدن عکس اینستاگرام

باز نشدن عکس در اینستاگرام می تواند به اتصال اینترنت شما بستگی داشته باشد. در اولین اقدام ، در همان لحظه با یک اینترنت دیگر به اینستاگرام وصل شوید و ببینید باز هم عکس های شما باز نمی شوند؟ اگر مشکل حل نشده است بررسی نمایید که آیا با روشن و خاموش کردن گوشی خود و برقراری مجدد اینترنت ، مشکل رفع می گردد یا خیر؟

اگر باز هم مشکل لود شدن عکس های اینستاگرام به قوت خود باقی است، دلیل این مشکل می تواند از سرورهای خود اینستاگرام باشد که معمولا این مشکلات در چند دقیقه رفع می‌شوند. بنابراین دقایقی بعد مجددا موضوع را بررسی کنید.

فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

باید بدانید که مدتی است مرکز فیلترینگ ایران اقدام به مسدود کردن بسیاری از صفحات و عکس های نامناسب در اینستاگرام کرده است. شاید یکی از دلایل باز نشدن تصاویر برای شما، همین فیلترینگ باشد که باعث شده است اینستاگرام شما بعد از رفرش شدن عکس ها را باز نکند چرا که این سیستم هوشمند فیلترینگ، قادر نخواهد بود همیشه به درستی تشخیص دهد کدام تصاویر را باید فیلتر کند.

رفرش نشدن اینستاگرام

اگر اینستاگرام شما رفرش نمی شود مشکل فقط از برقراری ارتباط اینترنت شماست. اگر از اینترنت همراه استفاده می کنید حتما دیتای گوشی خود را چند ثانیه خاموش نگه دارید و مجددا به اینترنت متصل شوید تا مشکل رفرش نشدن اینستاگرام شما حل شود.

 

از هر کجای کشور که باشید، می‌توانید برای ارتباط و مشاوره با مرکز پاسخگویی پارسیان فاوا رایانه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸ تماس حاصل فرمایید.

(در صورت اشغال بودن خطوط ، مجددا تلاش کنید)

1 نظر
  1. حامد

    سلام.. من همه راه هایی که توی سایت ها گفته شده امتحان کردم ولی بازم خوب نشد..مشکل من در ارتباط وای فای بود… در نهایت به فکرم رسید برم مودم رو خاموش روشن کنم که با انجام اینکار به راحتی مشکل برطرف شد!

    Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *