اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تکنولوژی

تبدیل اسپیکرهای قدیمی به اسپیکرهای هوشمند و بی سیم + فیلم

به گزارش پارسیان فاوا رایانه ؛ کمپانی Bang & Olufsen به تازگی با همکاری HiFiBerry محصول متن باز جدیدی را تولید کرده است که می‌تواند با همراهی یک برد Raspberry Pi، اسپیکرهای قدیمی را به یک اسپیکر هوشمند و بی‌سیم تبدیل کند.

Bang & Olufsen و HiFiBerry امروز برد هوشمند جدیدی با عنوان Beocreate 4 را معرفی کردند که می‌تواند نقش یک تقویت کننده دیجتال صوتی را برعهده بگیرد و همچنین با همراهی یک برد Raspberry Pi، از اسپیکرهای قدیمی، یک اسپیکر هوشمند و بی‌سیم مبتنی بر ارتباط بلوتوث یا Wi-Fi تولید کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این کمپانی‌ها، برد Beocreate 4 دارای چهار کانال تقویت کننده متشکل از دو کانال ۳۰ وات و دو کانال ۶۰ وات است و می‌تواند تا حداکثر چهار بلندگوی ۴ تا ۸ اهمی را پشتیبانی کند. کمپانی HiFiBerry همچنین اعلام کرده است که انرژی مورد نیاز این برد توسط یک منبع خارجی در ولتاژ ۱۲ تا ۲۴ ولت تامین می‌شود و کاربران می‌توانند با کمک آن فایل‌های موسیقی را با نرخ نمونه‌ برداری ۱۹۲kHZ به اجرا درآورند.

Beocreate 4 به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی بر روی یک برد Raspberry Pi سوار شود و توسط چند پیچ ساده درون اسپیکر قرار بگیرد. این برد همچنین دارای یک نرم افزار متن باز است که به کاربران اسپیکرهای Beovox CX50 و CX100 و دیگر اسپیکرها اجازه می‌دهد موسیقی‌های خود را از طریق نرم‌افزارهایی نظیر Airplay یا Spotify پخش نمایند. HiFiBerry اعلام کرده است که در آینده قابلیت‌های جدیدی به این نرم افزار افزوده خواهد شد. برد Beocreate 4 هم اکنون با قیمت ۱۸۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای خبر تبدیل اسپیکرهای قدیمی به اسپیکرهای هوشمند و بی سیم + فیلم//

منبع: شهر سخت افزار

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *