اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر آموزش

چگونه می‌توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟

در این آموزش با پارسیان فاوا رایانه همراه باشید؛ این روزها خیلی شنیده می شود که کاربران اینستاگرام علاقه‌مند هستند بدانند چه کسانی از پروفایل اینستاگرام آنها بازدید کرده‌اند. این حس کنجکاوی از آنجایی بیشتر جالب می شود که هر روز ابزارهای جدیدی برای این کار معرفی و عرضه می شوند.

آیا می‌توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده‌اند ؟

بدون شک اینستاگرام بازدیدهای افراد از پروفایل دیگران را در پایگاه داده های خود ذخیره می کند. البته نه به خاطر اینکه به کاربران جهت این موضوع کمکی کرده باشد بلکه این کار را برای پیش بینی و عرضه الگوریتم های جدید خود بکار می گیرد. اما مطمئنا این اطلاعات را هرگز در اختیار کاربران خود نخواهد گذاشت چرا که این موضوع خلاف حریم خصوصی افراد در اینستاگرام است. بنابراین خود ایستاگرام هیچ‌گاه اجازه نمی دهد شما بدانید چه کسانی از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند.

چه سایت‌‎هایی برای اطلاع از بازدیدکنندگان پروفایل اینستاگرام وجود دارد ؟

در سال های اخیر سایت هایی راه اندازی شده اند که اکثرا یا رایگان نیستند و یا اینکه برای کاربران ایرانی مسدود شده اند. این سایت ها ادعا می کنند می توانند بازدیدکنندگان اینستاگرام شما را به شما معرفی کنند اما تجربه ثابت کرده است که آنها از روی زنجیره ی دوستان شما، فقط اطلاعاتی ناقص جمع آوری کرده و بیشتر اوقات به عنوان اطلاعات صحیح به شما ارائه می کنند.

بنابراین توصیه می شود اطلاعات دریافتی از این سایت ها را ۱۰۰ درصد صحیح قلمداد نکنید.

نرم افزار جاسوس اینستاگرام با نام Who viewed my Instagram

این نرم افزار که بر روی گوشی شما نصب می شود بر اساس ادعای سازندگان میتواند ۵ نفر آخری که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند به شما نشان دهد. قبل از نصب و استفاده از این نرم افزار باید بدانید که این نرم افزارها بیشتر از اینکه به کار شما بیایند می توانند به عنوان یک ابزار برای سرقت اطلاعات شما به کار برده شود. چرا که شما در ابتدای استفاده از این نرم افزارها باید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار نرم افزار قرار دهید و این یعنی شما همه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را به نرم افزار هدیه کرده اید.

در پایان متذکر می شویم که هیچ نرم افزار دقیقی برای مشاهده ی بازدیدکنندگان اینستاگرام شما وجود ندارد.

 

از هر کجای کشور که باشید، می‌توانید برای ارتباط و مشاوره با مرکز پاسخگویی  پارسیان فاوا رایانه  با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۸ تماس حاصل فرمایید.

(در صورت اشغال بودن خطوط ، مجددا تلاش کنید)

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *